Biz Kimiz ?

Uzun zamandır taşımacılık alanında uzman kadrosu ile hizmetlerini sürdüren ANG Turizm 1992 yılından bu yana gerek personel ve öğrenci taşımacılığı gerekse vip transfer hizmetleri ile her daim kendini geliştiren bir firma olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Geniş araç portföyümüz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri vermeye bu konu da müşteri memnuniyetinini ön plan da tutmaya özen göstermekteyiz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve müşterilerin isteklerine önem veren bir firma olarak, gerek kalite gerekse fiyat politikamızı sizlerin isteklerinize göre geliştirmek ve iyileştirmek.

Önümüzde ki süreçte sizlere daha iyi bir hizmet vermek adına kendimizi taşımacılık alanın da en iyi seviyeye getirmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Gelişen ve değişen teknoloji yapısına ayak uydurarak son sistem özelliklere sahip araçlarımız ile konforlu ve hijyenik ortam düzeyinde sizlere en iyi hizmeti sunmak bizim her zaman önceliğimiz olmuştur.

Ang Turizm olarak öncelikli hedefimiz İzmir'in her ilçesine verdiğimiz hizmeti Türkiye geneli yaparak markamızı bilinir bir hal getirmektir.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

    Copyright 2023 ANG Turizm. Tüm Hakları Saklıdır.