VİP Transfer Havaalanı

service details image

İzmir Havaalanı Vip Transfer

Uçağıma yetişebilecek miyim? Uçağım rötar yapar mı acaba? Gecenin o saatinde ne yaparım? Havaalanına nasıl gideceğim? Peki uçaktan indikten sonra nasıl araç bulacağım? Ya uçak rötar yaparsa? Şehir merkezine nasıl giderim?

Eğer sizin kafanızda da böyle sorular varsa, artık düşünmenize gerek yok çünkü bu soruların hepsinin cevabı burada: ANG Turizm.

İzmir Gaziemir ilçesinde faaliyet gösteren firmamız yılların verdiği tecrübe, uzman kadromuz ve değişmez kalite politikamız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin güvenli, lüks, konforlu ve keyif dolu yolculuk yapabilmeleri için sizin yerinize küçük detayları biz düşünüyoruz. Vip transfer havalanı hizmetimiz ile sizin sadece uçuş bilgilerinizi ve gitmek istediğiniz adresi vermeniz yeter.

Araçlarımız en yeni model olup, araçiçi tüm aksamlar sorunsuz çalışmaktadır. (Kalorifer, Klima, Emniyet Kemerleri; Koltuk kolçakları v.s.) .

Araçlarımızın trafik, kasko, İhtiyari Mali Mesuliyet sigortası ve Ferdi Koltuk sigortaları eksiksiz yapılmış durumdadır. Araçlarımızın kanunlar gereği yolcu taşımacılığı kapsamında tüm yasal evrak, belge ve izinleri eksiksiz ve tamamı alınmıştır.

Araçlarımızda kalite standartlarına uygun olarak ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları eksiksiz ve çalışır durumdadır.

Şoförlerimiz tüm yasal yeterliliklere sahip, deneyimli ,kişisel bakımına önem veren temiz ve düzenli kişilerdir.

Araçlarımızın iç dış temizlikleri düzenli olarak yapılmakta, siz değerli yolcularımızın sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak seyahat etmeleri sağlanmaktadır. Araçlarımızın düzenli olarak dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.

Havaalanı gidiş ve dönüş rezervasyonlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir tecrübeli çalışanlarımız sayesinde hiçbir problem yaşamadan transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun fiyat politikasını benimsemiş olan firmamız rezervasyon için bizimle iletişime geçtiğinde lokasyonunuz bilgileriniz ve araç isteğinize bağlı olarak sizin son derece memnun olacağınız diğer firmalara göre en uygun fiyatı vereceğini temin ederiz.

Planlanan uçuşunuzla ilgili herhangi bir gecikme yaşarsanız bu tür durumlarda transfer hizmetiniz sorunsuz gerçekleştirilir, rötar durumları ekibimiz tarafından karşılıklı kontrol ile teyit edilir.

Siz müşterilerimizden kaynaklanmayan problem nedeniyle uçuşunuz iptal edilir ise firmamız tarafından ücretiniz iade edilir. Deneyimli personellerimiz sayesinde yolculuğunuz kesintisiz gerçekleştirilir.

ANG Turizm olarak bizler, siz kıymetli yolcularımızın yolculuklarınızı gönül rahatlığı içinde yapabilmeniz için, tüm çalışanlarımız ile “önce güven, önce kalite” anlayışı ile sürekli gelişen, sürekli gelişen bir hizmet anlayışı ile sektörümüzde en iyi olmak için çalışıyoruz.

Araçlarımızın konforu, personelimizin güleryüzlü hizmeti ile sorunsuz yolculuk geçirmenizi istiyoruz. Bu noktada size düşen arkanıza yaslanıp yolculuğunuzun tadınız çıkarmak olacaktır.