Personel Taşımacılığı

service details image

İzmir Personel Taşımacılığı

Ang Turizm olarak tecrübeli ekip kadromuz ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Güzel İzmir’imizde gelişen ve büyüyen işçi kadronuzu taşımak ve onlara güvenli bir yolculuk sürdürmek bizler için İş’tir ama personellerinizin tam vaktinde iş yerinde ve evinde olması bizler için saygıdır. Yılların getirdiği deneyimi her gün daha da geliştirerek, sizlere iyi bir hizmet vermek için ders niteliğinde deneyimlerimizin üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Güven, hız ve tecrübemizle Ang Turizm olarak sizlere hizmet veriyoruz. Özellikle İzmir Gaziemir ilçemizin büyümesi ve ulaşımlarda oluşan aksaklılar sorun olmaya başlamışken sizler için bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Ang Turizm oluşabilecek her türlü sorunla ilgilenmek için sizlerle ve sürücülerimizle sürekli bir şekilde muhatap halinde olacağız, sorunlarınızı önerilerinizi ve görüşlerinizi sizlerden dinleyip bunları değerlendirir sorunlarınıza uzman kadromuzda yer vermez görüş ve önerilerinizi ise uzman Ang Turizm kadrosu ile uygunluk dahilinde öneri ve görüşünüzü harekete geçirmek için bir an önce çalışmalara başlarız.

İzmir’in dört bir yanına dağılmış olan filomuz ile sizlere hizmet vermekten guru duyarız. Gaziemir ilçemize yoğunluk gösterdiğimiz personel taşımacılığımızın İzmir içerisinde sınırı yoktur. Sizler ve personellerinizin bu hizmetten uzak kalmaması için bizimle irtibata geçin. Firmalarla özel ilgilenir özel teklifler veririz, personellerinizin mutluluğu size mutluluk verecektir sizin mutluluğunuzda Ang Turizm için bir onur kaynağıdır. Tecrübemizin her geçen gün arttığı güvenimizin konuşulduğu hızımızın açık bir şekilde fark edildiği bu günlerde sizde personellerinizin güvenliği ve zamanında bulunmaları gereken yerde olmaları için Ang Turizm hizmetinden faydalanabilirsiniz

Zaman ve Rota Yönetimi

Ang Turizm olarak farkımızı her yerde göstermeye hazırız. Herhangi bir yol çalışması, yoğunluk veya trafik oluşunda personelinizin işe geç kalmaması için alternatif ve en güvenli en hızlı yolu sizler için bularak zamanında personellerinizin şirketinize varmalarını sağlıyoruz. Ang Turizm ile trafik ya da herhangi yolla ilgili gecikme olması artık rafa kalkmış eski problemler.

Güvenlik Standartları

Ang Turizm farkımızı güvenlik standartlarında da sizlere göstermek isteriz. Her sürücümüzün sağlık belgelerinin bulunması zorunlu olur. Sürücülerimizin Ang Turizm güvenilirliğini verebilmeleri adına ufak sınavlardan geçerek işe alımlarını sağlarız. Sürücülerimizin en az 5 yıllık sürücülük deneyimleri olmalarını göz önünde bulundurur ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek için, işlerinde en güvenli ve en tecrübeli kadroyu kurarız. Kadromuz ve tecrübemizle emin adımlarla yollara düştük, sizlere vereceğimiz hizmetten de memnun kalacağınıza emin adımlarla şimdi irtibata geçmeye sizleri bekleriz.