Pazarlamacılar İçin Transfer

service details image

Pazarlamacılar İçin Transfer Hizmeti

Tüketim ihtiyaçlarının sonsuz olduğu bir dönemde özellikle almak istediğimiz ya da hiç aklımızdan geçmeyen bir ürünü almış olabiliyoruz. Bizlerin tüm bu harcama işlemlerinde karar vermemizi kolaylaştıran kişiler “Pazarlamacılar”. Nasıl yapıyorlar peki? Gerek ürünleri ile gerek tatlı dilleriyle bizi cezbeden ve ikna eden bu kişiler nasıl oluyor da her yere yetişiyor ve maksimum enerji ile işlerini yapabiliyorlar?

Tabii ki biz ANG Turizm sayesinde. Nasıl mı?

ANG Turizm olarak öncelikle firma yerleşkemiz olan Gaziemir olmak üzere tüm İzmir ve İlçelerinde Pazarlamacılar İçin Taransfer hizmeti vermekteyiz.

Firmalarınızın Pazarlamacılar bölümü çalışanlarını konforlu araçlarımız ile belirlediğiniz güzergahlar içinde güvenle rotasyonlarını yapmalarını sağlıyoruz.

Araçlarımız personellerinizin güvenli ve konforlu yolculuk yapabilmeleri adına soğuk kış aylarında üşümemeleri ve sıcak yaz aylarında ise serin yolculuklar yapabilmeleri için sorunsuz çalışan klima ve kaloriferleri ile en yeni model araçlar olup, personellerinizin rahatı için her türlü düzen ayarlanmıştır.

Personelinizin ürün satışı yapıyor ise ürünlerini araçiçi bölümde rahatlıkla gideceği yerlere götürüyoruz.

Araçlarımızın trafik, kasko, Ferdi koltuk Sigortaları ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortaları eksiksizdir. Personelimiz her türlü kaza durumunda yasal güven içindedir.

Uzun yılların bize verdiği tecrübe ile araçlarımızı kullanan tüm personellerimiz deneyimli, sürücü belgeleri ve yasal izinleri eksiksiz olarak hizmet vermektedir.

Çalışanlarınızın güven içinde yolculuk yapması adına araçlarımızda kalite ve yasal standartlara uygun tüm araçlarımızda İlk yardım setleri ve yangın tüpleri ve diğer ekipmanlar eksiksiz ve tam olarak bulundurulmaktadır.

Araçlarımızın iç dış temizlikleri düzenli olarak yapılmakta olup sizin personellerinizin dışarından görülecek imajına zarar verici herhangi bir duruma neden olunmamaktadır. Araçlara azami özen gösterilmektedir. Araçlarda sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak düzenli aralıklarla dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır.

AGN Turizm tüm çalışanları güleryüzlü, kibar, nazik ve saygılıdır. Personellerinizin transfer işlemleri sırasında personelimiz trafiktede aynı nazik , kibar ve saygılı tavırlarında hizmet ederler.

AGN Turizm araçlarımız ile personellerinizin transfer görevini üstlendiğinde tüm rotasyonları bağlı olunan belediye ve ilgili resmi kuruluşlardan yasal izinler alınır ve sorunsuz transfer işlemleri gerçekleştirilir.

Personellerinizin sizin belirlediğiniz zaman birimlerinde belirttiğiniz mevkilere varış aşamasında tüm trafik kurallarına uygun olarak ulaşım sağlanır. Karşılaşılabilecek aksaklıklar (yoğun trafik, kaza, yol çalışması gibi) zamanında firmaya bilgi verilir ve gerekli çözümler bulunur.

ANG Turizm olarak tüm transfer hizmetlerimizi firmamız “önce güven, önce kalite” politikası gereği sizler için de en uygun fiyat ile yapmaktayız.

ANG Turizm olarak eğer aradığınız uygun fiyat, kalite, güven ve güleryüzlü hizmet ise tercihinizin bizden yana olmasını dileriz.