Oto Kiralama

service details image

İzmir Oto Kiralama

Oto kiralamaya en çok ihtiyaç duyulan dönemde istediğiniz aracı bulamamanız çok üzücü. İzmir Ang Turizm sana ve halkına hizmet vermeye geliyor, artık araç bulamama derdini rafa kaldırıyoruz. Yeni bir dert ekliyoruz acaba hangi aracı kiralasam derdine girip araç seçme vaktiniz geldi, bulamama derdinizi ortadan kaldırıyoruz.

Ang Turizm olarak tecrübeli, samimi ve saygılı ekip kadromuz ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Güzel İzmir’imizde gelişen ve büyüyen ailelerin daha güvenli seyahat etmesi için onlara güvenli bir yolculuk sürdürmek bizler için İş’tir ama güvenliğiniz tam vaktinde akşam yemeğinde, misafir olduğunuz yerde ve evinde olmanız bizler için saygıdır. Yılların getirdiği deneyimi her gün daha da geliştirerek, sizlere iyi bir hizmet vermek için ders niteliğinde deneyimlerimizin üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Güven, hız ve tecrübemizle Ang Turizm olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Özellikle İzmir Gaziemir ilçemizin büyümesi ve ulaşımlarda oluşan aksaklılar sorun olmaya başlamışken sizler için bu sorunu ortadan kaldırıyoruz, son teknoloji ile donanmış araçlarımızı sizlere sunuyoruz, tüm bakım ve sıkıntılarını güvenliğiniz için gideriyoruz. Özel dezenfektan işlemini uygulamayı da ihmal etmiyoruz. Ang Turizm oluşabilecek her türlü sorunla ilgilenmek için sizlerle ve araçlarımızın servisleri ile sürekli bir şekilde muhatap halinde olacağız, sorunlarınızı önerilerinizi ve görüşlerinizi sizlerden dinleyip bunları değerlendirir sorunlarınıza uzman kadromuzda yer verir, görüş ve önerilerinizi ise Uzman Ang Turizm kadrosu ile uygunluk dahilinde öneri ve görüşünüzü harekete geçirmek için bir an önce çalışmalara başlarız.

Oto kiralama Ang Turizm ile yapılır güvenlik ise esaslarımız ile yapılır. Sizin ve ailenizin hafta sonu gezisi için uzun yollara düşme hayalı için bir hafta sonu kampı için araçlarımızı hazırlarız. Son teknoloji araçlarımızın her türlü bakımın aksatmadan servislerde gerçekleştirir güvenliğiniz için özenle takibini yaparız. Uzman kadromuz oto kiralama da sorun olmaması için özen ve titizlik ile çalışmalarını sürekli sürdürürler, istek ve önerilinizi uzman kadromuz ile görüşür hemen yerine getirmek için araçlarıma entegre etmek için çalışırız. Vizyon ve misyonlarımız kesinlikle sadece sizin güvenliğinizi konforunuzu ve sağlığınızı önemseyen maddeler ile benimsenmiştir.

Araçlarımızı teslim alırken sorularınıza özel olarak yanıtlar veririz, teslim alırken de tekrar görüşmek üzere aracımızın anahtarını alır dezenfektan işlemi için uygun hale getiririz. Kesinlikle sizden şüphelenmiyoruz ama işimizi titizlikle yapmalı ve sağlığınızı araçlarımızda en iyi halde tutmamız gerekir. Tüm araçlarımızı özenle ve titizlikle sizler için hazır hale getiririz, güvenlik için emniyet kemerinizi takmayı unutmayın, emniyet kemeri hayat kurtarır. Arabanızı kiralamaya gelmeye hazırsanız Ang Turizm olarak biz sizlere hizmet vermeye hazırız. En kısa zamanda irtibata geçmeniz dileğiyle.