Öğrenci Taşımacılığı

service details image

İzmir Öğrenci Taşımacılığı

Ang turizm adı altında öğrencilerin güvenliğini en üst düzeyde tutarak ulaşımlarını sağlamayı hedeflemiş olan kadromuz ile tanışın. Okullarınızın adına hız katacak güven katacak yeni sistem öğrenci taşımacılığı ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeleri sizlere ve öğrencilerimize daha iyi hizmet vermek için kullanıyoruz. Geleceğimizi şekillendirecek öğrencilerimiz bizler için değerleri paha biçilemez bizde onlara, yılların tecrübesi ile güvenli ve konforlu bir yolculuk eşliğinde hızımızla katılmak istiyoruz. İzmir Gaziemir’de bulunan iş yerimiz bütün ilçelere hizmet vermektedir.

Okullarınızda tek bir öğrenci dahi geç kalmasın güvenle okullarına varsın sıralarına hepimizin zamanında geç kaldığı o yoklama vaktinde yetişsin diye hızımız ile hizmet veriyoruz. Okullarınızda tek bir kötü haber çıkmasın tek bir öğrenci taşımacılığı hakkında sorun kalmasın, okulunuzda güvenliğinizin konuşulduğuna şahit olun diye güvenliğimiz ile hizmet veriyoruz. Öğrencilerimizin en içten dileklerini ve önerilerini onların ağzından duymak en yakınıymış gibi onları anlamak ve dinlemek için samimiyetimiz ile hizmet veriyoruz. Öğrenci taşımacılığı en iyi olan denince de akla gelmek için Ang Turizm ile hizmet alıyoruz demeniz için tecrübe ve memnuniyet garantimiz ile hizmet veriyoruz.

Ang Turizm ile Vaktinde Hizmet

Öğrencilerimiz istiklal marşımızı tam vaktinde okusun ve haykırsın diye onları tam zamanında olmaları gerekecekleri yerlerde bulunduruyoruz. Trafik, yol çalışması, ya da dış etkenlerden gelen engellere bizim kapımız kapalı öğrencimizin dersi 08:30’da ise o saate orada olacaktır. Uçan aracımız yok fakat en güvenli ve en hızlı şekilde taşımacılığı yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Öğrencilerimiz derslerinden geç kalmasın bilgileri eksik almasın zamanında okuluna varsın diye gece gündüz yol haritalarımızı yeniliyoruz, yol çalışmalarını gün be gün haritalarımıza aktarıyor uzman kadromuz ile alternatif yolları tartışıyoruz, en güvenli yol kriteri başta olmak üzere en hızlı yoldan öğrencilerimizi okullarına yetiştiriyoruz. Ang Turizm farkını her alanda hissetmeniz için öğrenci taşımacılığını en güvenli şekilde yapmaya hazırız, sizi öğrencilerimizi ve kendimizi mutlu etmek için önce emniyet kemerimizi takıyoruz daha sonra yollara düşüyoruz.

Öğrenci taşımacılığı Ang Turizm sayesinde artık çok daha güvenli, hızlı ve konforlu son teknoloji donanımlı filomuzda bulunan araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Canınız bize emanet ve zamanınız Öğrenci taşımacılığı Ang Turizm için sadece okula yetiştirmek için değil, sokaktaki futbola, saklambaca, ebeleme oyununa evdeki aileye, yemeğe ev ödevlerine hepsine tam vaktinde yetişmek için sizlere hizmet veriyoruz. Ve biz hazırız uzman kadromuz öğrencilerini taşımak için yollara düştü şimdi Ang Turizm farkını hissetmek için en uygun zaman. En kısa zamanda irtibata geçin. Anında geri dönüş sağlar güvenliğinizi temenni ederiz.