Gezi Servisi

service details image

İzmir Gezi Servisi

Yurdumuzun dağı taşı her noktası gezilip görülecek, her gördüğümüz yer ise aklımızdan çıkmayacak güzelliktedir. Tüm dünyanın hayran olduğu, dört mevsimin doyasıya yaşandığı tam bir “düşman çatlatan” güzellikteki doğası, yeşilliği, denizleri ile kısacası hep kıskanılan bir ülkedir vatanımız.

Yazı ayrı kışı ayrı güzel olan, doğal güzellikleri, tatlarına doyamadığımız muhteşem yemekleri 81 ilin hepsini gezip görmek hepimizin hayalidir. Bazen zaman kısıtlaması, bazen maddi kısıtlamalar, bazen de ulaşımın sıkıntı olacağını düşündüğümüz durumlar (uçak korkusu, deniz tutması, trenin gitmediği noktalar ya da kendi aracınızın olmaması ) vardır. Böyle zamanlarda ANG Turizm olarak bizler deneyimli kadromuz ile hep yanınızdayız, telefonunuzun ucundayız.

ANG Turizm olarak yıllardır İzmir Gaziemir’de vermiş olduğumuz taşımacılık hizmeti ile müşteri memnuniyetini kendimize ilke belirledik. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli feyzdir.

Sizler için gezi servisi hizmetimiz mevcut olup, araçlarımızda konusunda deneyimli personellerimiz ile konforlu araçlarımızla yaz, kış, dört mevsim her türlü gezi servisi taşımacılığı yapıyoruz.

Araçlarımız en yeni model ve geniş araçlar olup aileniz ve sevdikleriniz ile konforlu seyahatler yapabilmeniz için dizayn edilmiştir.

Araçlarımız uzun mesafe geziler için de uygun olup, araçlarımızın tüm bakım ve kontrolleri rutin olarak yapılmaktadır. Araçlarımız içinde tüm ekipmanlarımız kalite standartlarına uygun olarak çalışır durumda mevcut olup, yangın tüpü, ilk yardım seti ve diğer araç gereçler eksiksiz bulunmaktadır.

Araçlarımız yolcu taşıma yönetmeliklerine uygundur. Tüm yasal belgeleri tam ve eksiksizdir. Araçlarımızın kasko, trafik, Ferdi Koltuk Sigortaları ve Mali Sorumluluk Sigortası eksiksiz yapılmıştır.

Firmamız pandemi döneminde de sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsiyor. Araç içlerinde tüm hijyen kurallarına uygun olarak düzenli olarak dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır. Araçlarımız iç dış temizlikleri de düzenli olarak yapılmaktadır. Siz ve sevdiklerinizin sağlığı bizler için çok önemlidir.

Personelimiz deneyimli kişilerden olup güleryüzlü, kibar ve naziktir. Tüm yolculuğunuz süresince trafik kurallarına uyulur ve güven içinde seyahat etmeniz sağlanır.

Araçlarımızda dilerseniz sıcak, soğuk servislerimiz hijyen kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.

Firmamız kurumsal firmalara da iş toplantıları, seminerler, kongreler, spor programları, tanıtım ve organizasyonlarda da destek vermektedir.

Araçlarımız siz müşterilerimiz taleplerine ve yolcu miktarına göre istenilen kapasitede destek verecek şekilde koltuk sayısında ayarlama yapılabilmektedir.

AGN Turizm olarak mutlu günlerinizin organizasyonlarında da sizin yanınızdayız. Düğün ve nişan organizasyonlarınızda da size destek vermekten memnuniyet duyarız.

Uygun fiyat, güleryüzlü hizmet, yüksek kalite anlayışı, güvenli ve konforlu yolculuk anlayışını benimsemiş firmamız ile gezi ve özel gün organizasyonlarınızda mutlu anılar biriktireceğinize garanti veriyoruz. Firma prensibimiz “ önce güven, önce kalite” olup tüm gezi organizasyonların için bir telefon etmeniz bizim için yeterlidir.